Access Energetic Facelift

Co kdyby stárnutí byla jen volba? Co si zvolíte vy?

Facelift je jedním z tělesných procesů metody Access Consciousness. Je to dynamický omlazující proces pro obličej, krk a dekolt. Lehkým dotekem energii faceliftu přivádíme do kůže, do každé vrásky obličeje i do vašeho těla. Každá vráska tu dostane pozornost, rozpustí se příčina a uvolní se napětí i v jemných obličejových svalech. Padající víčka, váčky a kruhy pod očima mizí, vrásky kolem očí a úst se zjemňují, pleť se vypíná, mizí úhly pohledu, které vaše stárnutí způsobovaly. Začínáte vidět svět jinak, cítit se jinak a žít jinak. Co kdyby gravitace a stárnutí přestaly být vaší realitou?

Jsou výsledky Faceliftu trvalé?

Každý z nás je individualitou, a tak k tomu přistupujme. U někoho jsou viditelné změny už po prvním sezení, někomu to trvá déle. Nicméně pocit po ošetření můžete vnímat okamžitě. Je to jako hra na hudební nástroj, také umíte hrát hned jak si sednete ke klavíru? Kolik sezení Faceliftu si dopřejete, tolik změn na vaší pokožce ukáže. Kromě vypnutí dekoltu může být pozitivním vedlejším účinkem zvětšení a zpevnění prsou.

Toto ošetření mohou přijímat muži i ženy. Je to blahodárný energetický koktejl, který můžeme použít nejen na oblast dekoltu, ale pro celé tělo jako výživu a očistu a ozdravení vnitřních orgánů.