Úterý 28.6.2022 Certifikovaný kurz Access Bars

Magie doteku.

Tak by se dal popsat slovy kurz Access Bars.  

Chcete proniknut do tajů jemného doteku a začít kouzlit?  Otevřete Lexikon a začtěte číst. Kdo je nekonečná bytost?  Jaké je čistící prohlášení? Jakými zázraky, záhadami a možnostmi můžete být když si to dovolíte?

 

Metoda Access Bars, je terapie dotekem. Barsy spouštíte lehkým dotekem bodů na hlavě a stres se postupně začne uvolňovat.  U toho můžete ležet, a třeba i usnout!

Body na hlavě reprezentují různé oblasti vašeho života. Jaké oblasti to jsou? Třeba oblast Peníze, kde máme všechny úhly pohledu na to, co jsou peníze a jak k nám proudí- nebo neproudí. Oblast Implantátů je také velmi zajímavá. Všechny úsudky a názory, které jsme přejali od ostatních v domnění, že budou stejně dobře fungovat i nám, je právě tady. A že nefungují? No přece proto, že nejsou naše!

Dětem pomáhají barsy ke zklidnění, odložení bojovného sebeprosazení a přijetí sebe i ostatních s respektem a uznáním. Nastartují zájem a chuť tvořit s větším uvolněním a nadšením. Odlehčením zátěže a odporu v oblasti učení se rozpouští dyslexie a další dys…, Propojením obou hemisfér zlepšíme jejich spolupráci a uvolníme bloky v komunikaci, organizování času a vymaníme se ze sevření toho jak to má být, jak je to vyžadováno k naší přirozené originalitě a jedinečnosti.

Budete překvapeni, jak jednoduché to je, a jakým přínosem do života barsy jsou. Začnete vidět více možností, spoléhat se na své vědomí a budete tvořit s lehkostí a radostí.

Co na kurzu obdržíte?
Český Access Bars® Manuál
Audio nahrávku celého kurzu
Dvakrát budete terapii Access Bars® dostávat a dvakrát dávat
Certifikát praktika Access Bars®
Získáte účinné nástroje Access Consciousness pro každodenní tvorbu vašeho života
Seznámíte se s lidmi, se kterými si můžete terapii vyměňovat

Každý den může být začátkem něčeho nového!
Co nového je tu připraveno pro vás?

Čas: 9-18h Místo: Cesta k sobě, Vrchlabí

Cena: První absolvování kurzu je za cenu 6 300Kč. Každé další opakování ze cenu 3 925Kč. Děti do 15 let v doprovodu rodičů mají kurz zdarma, studenti do 18 let platí polovinu.

Přihlásit se můžete do 27.6.2022 na www.cestaksobe.info, Vaše místo je rezervováno po zaplacení částky na účet. 

 

Na seminář se můžete přihlásit a bližší info získat na tel.: 731 180 381 nebo na e-mailu: info@cestaksobe.info.

Vaše místo na semináři je rezervováno zaplacením zálohy na bankovní účet 1576605103/0800. Do zprávy pro příjemce napište své jméno.

Přihláška na kurz

4.6.. 2022 – Certifikovaný kurz Access Bars – 6 300Kč/ 3150 Kč