Umožňuje lidem vědět to, co už dávno vědí.

Vědomí je to, co hledá každý z nás. Být a vědět je stav, kdy jsme otevřeni přijímání všeho, co nám život přináší. Být dovolením pro vše, a nic nesoudit.
Ochota být otázkou a ptát se na další možnosti, které vytvoří víc pro nás, je základním kamenem na cestě k naší spokojenosti a naplnění.
My jsme tvůrci svého života. Která bytost by si nepřála užívat si pestrosti života ještě víc?
Co je tu všechno možné?

Vše mi do života chodí s radostí, lehkostí a slávou!

Access bars

Každý den může být začátkem něčeho nového!

ACCESS BARS® pracuje s 32 body na hlavě, které prezentují různé oblasti života. Jemným dotekem přivádíme do těchto oblastí energii, která umožní změnu našeho vědomí, vnímání a chování. Odchází vše, co je připraveno odejít, a my můžeme začít vnímat svět jako lehčí a radostnější místo k životu.

ACCESS BARS®

• přijímá a nehodnotí
• přináší klid mysli dětem i dospělým
• je prostorem a dovolením pro sebe i ostatní
• obnovuje možnost volby a tvorby vlastního života
• umožňuje lehkost v komunikaci a v sebevyjádření
• podporuje vytváření vztahů
• pomáhá objevovat a uznat vlastní schopnosti a kapacity
• rozpouští strachy, úzkosti, stres a napětí
• rozšiřuje vědomí
• umožňuje vědět, že nic a nikdo není špatně a všechno je tu možné!

Terapie probíhá v leže na lehátku v pohodlném oblečení a připomíná masáž hlavy. Klient si odpočine, uvolní se, může si i usnout. Změny se dějí samy, beze slov, bez hledání příčiny. Stačí jen být a dovolit si přijímat. Rozpouští se omezení, hodnocení a úhly pohledu, přichází nové možnosti. Stačí to jen dovolit, protože vše je tu možné. Pro spoustu bytostí se access sezení stává pravidelnou součástí života, protože uvolnění,
lehkost a zdraví je něco, co si vybírají každý den po celý zbytek života!

Access tělesné procesy

Vaše tělo je vědomé a má své potřeby, touhy a přání.

Naslouchat mu a komunikovat s ním, je jako střelka na kompasu, hned víte, jestli jdete
správným směrem, nebo ne.
Ukáže vám to zdravotní stav, fyzická kondice, stav vnitřních orgánů, jasnost a pružnost pokožky. Každý tělesný proces je jedinečný, má svou vlastní energii a Vaše tělo přesně ví,
který je pro něho v danou chvíli největším přínosem. Nejen že si tělo odpočine, ale zároveň daná energie rozpustí napětí, bolesti a bloky v těle, zprůchodní energetické toky a umožní návrat vnitřní síly, svobodného pohybu a radosti z něj.

Volíte si mít pružné, zdravé tělo a mladistvý vzhled nehledě na věk?

Kdy naposled jste dopřáli svému tělu pozornost a péči? Jaké by to bylo nechat své tělo hýčkat, a zároveň léčit? Tělesných procesů je opravdu mnoho. Je potřeba posílit imunitu? Léčit migrénu? Nespavost? Zkorigovat zrak a podívat se na to, co a proč nechceme vidět? Je potřeba rozšířit vědomí, nebo jen zregenerovat a dodat energii k rekonvalescenci? Ošetřit své tělo po očkování? Odvést trauma ze svalů a kostí po úrazu nebo operaci? Pokud si tělo vybere vyladit vzhled a ošetřit pleť na obličeji, je tu Facelift.

Facelift

Stárnutí je jen volba

Facelift je jedním z tělesných procesů metody Access Consciousness. Je to dynamický omlazující proces pro obličej, krk a dekolt. Lehkým dotekem energii faceliftu přivádíme do kůže, do každé vrásky obličeje i do vašeho těla. Každá vráska tu dostane pozornost, rozpustí se příčina a uvolní se napětí i v jemných obličejových svalech. Padající víčka, váčky a kruhy pod očima mizí, vrásky kolem očí a úst se zjemňují, pleť se vypíná, mizí úhly pohledu, které vaše stárnutí způsobovaly. Omlazující energie oživí a revitalizuje celé tělo i vnitřní orgány, pleť se projasní a vypne. Pravidelným přijímáním Faceliftu se eliminují kožní problémy. Začínáte vidět svět jinak, cítit se jinak a žít jinak.

Co kdyby gravitace a stárnutí přestaly být vaší realitou?

Každý z nás je individualitou, a tak k tomu přistupujme. U někoho jsou viditelné změny už po prvním sezení, někomu to trvá déle. Nicméně pocit po ošetření, že je s vaším obličejem a tělem něco jinak, můžete vnímat okamžitě. Je to jako hra na hudební nástroj, také umíte hrát hned, jak si sednete ke klavíru? Kolik sezení Faceliftu si dopřejete, tolik změn se na vaší pokožce ukáže. Kromě vypnutí dekoltu může být pozitivním vedlejším účinkem zvětšení a zpevnění prsou.

Je to blahodárný energetický koktejl, který můžeme použít jako výživu, detoxikaci a ozdravení celého těla.

Energie ESSE

Vaše tělo je tvůrce. Jakou změnu může vytvořit, když mu to dovolíte?

ESSE (energetická syntéza strukturálního spojení) je energie, která pracuje s tělem, se svaly, uvolňuje fascie, opečovává jizvy, ošetřuje a regeneruje kosti a klouby. Tělo se rovná a nachází svou původní podobu, zdraví a přirozenou flexibilitu.