Jsi "hodná holka?"

Kolikrát v životě jste „poslušná hodná holka?“ Kde pomáháte, zachraňujete, berete zodpovědnost druhých na sebe? Kde všude a jak moc se přizpůsobujete druhým? A kde jste vy? Jak moc jste se naučily být dříve pro druhé a pak možná pro sebe? Naučili vás, že být sama sebou je sobecké? Jaké všechny úhly pohledu vás nutí být poslušnou holkou, i když vevnitř se ozývá rebelka nebo hlas, který říká „To nejsi ty!“. Už je váš čas poslouchat především samy sebe? Je čas objevit svou sílu, kvality, schopnosti, jedinečnost a radost? Je čas, potkat tu opravdovou holku ve vás?

Kurz se uskuteční  v Kumburském Újezdu čp. 22 v čase 10-18h

Kurz je tu pro všechny, koho toto téma osloví a mají chuť ke změně. Všechno v životě si vytváříme sami, ať vědomě nebo nevědomě. Proto jen my máme moc to změnit a vybrat si jinak!   

Celým dnem nás bude provázet Libuška Brychtová, CF

Po dobu kurzu pro vás bude připraveno občerstvení, káva a čaj . Na oběd si zajdeme do blízké restaurace nebo můžete využít i vlastních zásob.

S sebou si vezměte pohodlné oblečení a dobou náladu!

Kurzovné je 6 500kč.

Vaše místo na kurzu je rezervované po uhrazení zálohy na účet. Přihlásit se můžete v přihlášce níže na této stránce. 

Na seminář se můžete přihlásit a bližší info získat na tel.: 731 180 381 nebo na e-mailu: info@cestaksobe.info.

Vaše místo na semináři je rezervováno zaplacením zálohy na bankovní účet 1576605103/0800. Do zprávy pro příjemce napište své jméno.

Přihláška na kurz