Pondělí 29.6.2022 Access Energetický Facelift

Jaký je přirozený prostor relaxace pro vás a vaše tělo?

Odpočinek na pláži, aktivní pohyb v přírodě, wellness nebo spontánní tvorba toho, co vás baví?

Vaše tělo to ví, ptejte se a naslouchejte mu. Nerado se nudí, každý den si může vybrat jiný způsob dobíjení baterek. Co když je energie Faceliftu to, co by mu prospělo právě teď?

Facelift je jedním z tělesných procesů metody Access Consciousness. Je to dynamický omlazující proces pro tělo, obličej, krk a dekolt. Lehkým dotekem energii Faceliftu přivádíme do kůže, do vašeho těla, které se regeneruje, hojí a uzdravuje. Každá vráska tu dostane pozornost, rozpustí se příčina a uvolni se napětí i v jemných obličejových svalech. Váčky a kruhy pod očima mizí, pleť se vypíná, mizí úhly pohledu, které vaše stárnutí způsobovaly. Kromě vypnutí pokožky na dekoltu může být pozitivním vedlejším účinkem zvětšení a zpevnění prsou i větší elasticita kůže po celém těle. Energie Faceliftu vstupuje nejdříve do oslabených míst v těle a vyživí orgány, pak se projeví navenek.

Energie Faceliftu je jedinečná v tom, že harmonizuje vaše tělo zpět do podoby, jak bylo původně navrženo, eliminuje informace vpravené do těla zvenčí (očkováním, nezdravou stravou, farmaceutickými preparáty), vrací tělu vědomí a schopnost pracovat, a být přínosem pro nás a my pro něho.

Je vhodný pro ženy i muže v každém věku.  Začínáte vidět svět jinak, cítit se jinak a žít jinak. Co kdyby  gravitace, stárnutí a stres přestaly být vaší realitou, a vědomí těla se stalo vaší prioritou?

Co na kurzu obdržíte?

  • Český Access Energetický Facelift Manuál
  • Audio nahrávku celého kurzu
  • Dvakrát budete terapii Facelift dostávat a dvakrát dávat
  • Certifikát praktika Access Consciousness Facelift
  • Získáte Facelift čístící prohlášení, které můžete během procesu používat
  • Seznámíte se s lidmi, se kterými si můžete terapii vyměňovat

Káva, čaj a drobné občerstvení bude během kurzu k dispozici.

Čas: 9-18h Místo: Vrchlabí

Kurzem provází Míla Auersvaldová

Cena: První absolvování kurzu je za cenu 7 950,- Kč. Každé další opakovaní kurzu za cenu 3 925,- Kč. Děti do 15ti let v doprovodu rodičů mají kurz zdarma, studenti do 18ti let platí poloviční kurzovné.

Přihlásit se můžete do 28.8. 2022 .  Vaše přihláška je platná po uhrazení celé částky na účet

Na seminář se můžete přihlásit a bližší info získat na tel.: 731 180 381 nebo na e-mailu: info@cestaksobe.info.

Vaše místo na semináři je rezervováno zaplacením zálohy na bankovní účet 1576605103/0800. Do zprávy pro příjemce napište své jméno.

Přihláška na kurz

Pondělí 29.8. 2022 Access Energetický Facelift- kurz – 3 925 / 7 950 Kč