Úterý 18.4. 2023 Access Bars pro váš pohodový život - Zdravá komunikace - povídání v čajovně Shan Tea

Komunikujeme neustále. Nejen verbálně, ale hlavně energeticky. Neustále si povídáme s naším tělem, jinými těly, přírodou, i se zvířaty.

Jaké by to bylo, kdybychom své schopnosti uznali a byli ochotni vědět a naslouchat? Co bychom se dozvěděli? Jaká energie je za slovy a co je opravdu pravda! Jakou lehkost s komunikací a vyjadřováním svých přání máte vy?

Pokud hledáte cestu ke změně v jakékoliv oblasti svého života, přijměte pozvání na podvečerní povídání o metodě Access Consciousness (Přístup k vědomí), která nabízí širokou škálu možností, jak jednoduše měnit svůj život každý den. Velmi oblíbený způsob péče pro získání většího vědomí a jasna v životě je  Access Bars,  neméně přínosné jsou i tělesné procesy. Těšit se můžete na povídání o metodě, příběhy z praxe, nebudou chybět ani praktické ukázky spouštění barsů, a já se budu těšit na všechny vaše zvídavé dotazy.

Tato metoda přinesla na svět energetické ošetření Access Bars a spoustu tělesných procesů.

Barsy spouštíme na hlavě lehkým dotykem 32 bodů, které reprezentují určité oblasti života – vědomí, peníze, kreativita, komunikace..  Dotekem přivedeme energii do těchto míst a rozpustíme zamrzlost, stagnaci, trauma a všechny programy, které už pro nás nefungují. Aktualizujeme vše, co bude fungovat pro vás teď, a bude vytvářet větší a radostnější život.

Tělesné procesy spouštíme přes tělo nebo v energetickém poli. Energie těchto procesů posiluje imunitu, projasňuje zrak, harmonizuje hormonální systém, rozpouští emoce a lži, které jsme uzamkli do těla, otevírá větší vědomí.

Čím více jsme si vědomi sebe a situací, které se nám v životě dějí, tím větší jasno v životě máme. Vědomí je naše největší bohatství. Naše vědomí je všechno, co už dávno víme. Pojďme ho společně znovu objevit a uznat.

Energie Access bars a tělesných procesů můžete ochutnat při praktických ukázkách během večera.

Těším se na všechny Vaše zvídavé otázky.  

Místo: ShanTea, Zámecká 1456, Vrchlabí

Čas 18h  Příspěvek 300,-Kč

Večerem provází Míla Auersvaldová, access bars facilitator

Na seminář se můžete přihlásit a bližší info získat na tel.: 731 180 381 nebo na e-mailu: info@cestaksobe.info.

Vaše místo na semináři je rezervováno zaplacením zálohy na bankovní účet 1576605103/0800. Do zprávy pro příjemce napište své jméno.

Přihláška na kurz